Dlaczego jesteśmy wyjątkowi ?

zestaw nawilżający

Pragniemy odkryć przed Wami tajniki holistycznej filozofii połączonej z pielęgnacją, dzięki której dbamy nie tylko o Nasze ciało, ale również o sferę emocjonalną i duchową. MINDSET COSMETICS to polska marka prowadzona przez dwie przyjaciółki zajmujące się zawodowo biotechnologią i mikrobiologią. Wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat pracy w laboratoriach uniwersyteckich wykorzystujemy, aby stworzyć pielęgnację dla najbardziej wymagającego klienta. Eksperymentujemy każdego dnia tworząc najlepsze, bezkompromisowe receptury. Nasza oferta jest dla Każdego, kto poza miłością do Natury i zrównoważonego życia, szanuje i kocha siebie i swoje ciało.

Jak możemy zmienić codzienne rytuały piękna ?

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę naturalnych kosmetyków opartych na najwyższej jakości surowcach, pochodzących z własnych ekologicznych upraw. Jesteśmy wieloletnim producentem konopi, dlatego wybierając Nasze produkty – wybierasz najwyższą jakość kosmetyków zawierających drogocenny olej konopny. Główne komponenty Naszych kosmetyków to olej konopny i roślinne komórki macierzyste wzbogacone o skoncentrowane składniki aktywne. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, monitorujemy proces uprawy i przetwórstwa surowca, tak aby wszystko co najlepsze w konopiach zostało zamknięte w szklanym słoiczku. Jakość którą wybierasz tworzymy My, już od momentu siewu roślin, aż do powstania Twojego kosmetyku. Produkty z Naszej oferty wytwarzamy we własnych laboratoriach, dzięki czemu zawsze dostajesz kosmetyk świeżo wyprodukowany. Nasze produkty dostarczają kompleksowego rozwiązania w czterech kategoriach pielęgnacyjnych: odżywienia i nawilżenia, regeneracji i wygaszania stanów zapalanych, efektu anti-aging i redukcji pękających naczynek krwionośnych. Dopełnieniem codziennej pielęgnacji jest uczta dla zmysłów w postaci Naszych wegańskich świec sojowych dzięki którym odkryjecie tajniki aromaterapii.

Dlaczego warto wybrać Nasze produkty?

MINDSET Cosmetics to naturalne, wegańskie kosmetyki stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, które produkujemy dla Was sami! Idealne połączenie wyselekcjonowanych składników aktywnych z olejem konopnym i roślinnymi komórkami macierzystymi dostarczają cudownych wrażeń podczas codziennej pielęgnacji. Wszystkie składniki zawarte w produktach pielęgnacyjnych to esencje pochodzenia botanicznego. Jesteśmy alternatywą dla powszechnie dostępnych modyfikowanych składnikami syntetycznymi kosmetyków. Nasze produkty są wolne od alergenów i substancji drażniących, nie zawierają sztucznych konserwantów i barwników. Nasze kosmetyki powstają każdego dnia, żebyście mogli cieszyć się świeżo przygotowanymi produktami! Jakość produktów MINDSET Cosmetics potwierdzona została w testach dermatologicznych i badaniach aplikacyjnych. Sprawdź Nas i zakochaj się w nowej jakości codziennej pielęgnacji!

MINDSET Candle to kolekcja świec stworzona by dopieszczać Wasze zmysły. Produkty są certyfikowanymi świecami do masażu ciała, dzięki czemu zapewniają całą gamę wspaniałych doznań. Relaksując się przy płomieniach naszych świec zapomnicie Państwo o codziennych troskach. Ciepły wosk sojowy naniesiony na skórę to wyjątkowe doznania i cudowne nawilżenie Twojego ciała.

Holistyczna pielęgnacja to inwestycja w zdrowie. Miarą Naszego sukcesu będzie Państwa zadowolenie. Zapraszamy do świata inspirujących doznań z kosmetykami i świecami MINDSET COSMETICS & CANDLE!

Twoje zakupy