O NAS

MindSet

MindSet to polska marka, która powstała z zamiłowania do luksusu i idei zero waste. Tworzymy produkty dla świadomych, kochających nie tylko siebie, ale i naturę klientów. Nasze świece powstają z najwyższej jakości surowców po to, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. A co najważniejsze, z nami zadbasz nie tylko o swoje zmysły, ale również o ciało.

Life is as good as your MindSet”. 🤍

Wybór należy do Ciebie!

Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Wybierając nasze produkty możesz mieć pewność, że będzie to produkt luksusowy, wysokiej jakości. Do tworzenia naszych artykułów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały dbając przy tym o nowoczesny, ponadczasowy design. Ciągle się rozwijamy i nieustannie zaskakujemy Was kolejnymi nowościami. 

W naszym sklepie znajdziecie najwyższej jakości naturalne, pozbawione alergenów i substancji drażniących świece sojowe zamknięte w przezroczystym szkle. 

Kolekcja MindSet Candle Collection to ekskluzywne perfumy dla domu, które mają zapach wielowymiarowy. Są to niesamowite blendy zapachowe, których aromaty dobieramy z niezwykłą starannością po to by ich zapach wypełniał Wasze wnętrza. 

Z kolei kolekcja Fruity to cztery orzeźwiające nuty zapachowe. Znajdziecie tam gruszkę, brzoskwinię, śliwkę i pomelo. A wisienką na torcie wśród naszych zapachów jest Candle Honey Blossom – orzeźwiająca lemoniada z miodem, która przez cały rok pozwoli Tobie cieszyć się latem! W naszej ofercie posiadamy także woski zapachowe, które są idealną alternatywą dla tradycyjnych świec zapachowych i mają wiele zalet o których przekonamy Cię w kolejnych wpisach. Nasze świece są świecami kosmetycznymi, a co to oznacza? Roztopiony, ciepły wosk możesz nanieść za pomocą szpatułki na skórę, uwierz że efekt będzie powalający!

Co nas wyróżnia?

Zdecydowanie i przede wszystkim to że dbamy o detale! Nasze świece posiadają drewniany, grawerowany knot z naszym logo! A do tego wszystkiego po rozpaleniu otrzymasz przepiękny spektakl tańczących płomieni ognia! Poza wyjątkowymi kompozycjami zapachowymi, ekskluzywna świeca zapachowa musi się również pięknie prezentować. MindSet Candle Collection to luksusowy dodatek pasujący do każdego wnętrza. Jako jedyni tworzymy luksusowe świece, zamknięte w przepiękne przezroczyste słoiczki, które po umyciu możesz wykorzystać ponownie np. jako pojemniczek na biżuterię. 

Wkrótce ruszamy z kolejnymi nowościami – kochamy zaskakiwać! 

Twoje zakupy